Hakkımızda

Aquacora Su Arıtma

Sağlıklı Su Kaynağında Değil, Bardağınızda Olsun

AQUACORA, 2013 yılında su arıtma sektörüne giriş yapmış, o günden beri şeffaf ve dürüst çalışmayı prensip edinmiştir. Gerçekten su arıtma sektörü, gerek ürün fiyatları ve gerekse de kaliteleri anlamında çok değişken ve yanıltıcı olabilmektedir. Sektördeki bu eksikliği gören firmamız, öncelikle müşterilerini doğru bilgilendirmeyi ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmeyi hedeflemiştir.

AQUACORA genç bir firma olmasına rağmen müşterilerinin takdirini kazanmış ve hızla büyümüştür. Bugün Türkiye de 60 dan fazla ilde bayi ve servis ağıyla hizmet vermektedir.

AQUACORA, ürünlerini resmi web sitesi üzerinden tanıtırken aynı zamanda her ürün için tavsiye edilen perakende satış fiyatlarını da açıklamakta, hatta ürünleri üzerinde de fiyat etiketleri bulunmaktadır.

Aquacora Su Arıtma

Yeni geliştirilen müşteri takip sistemiyle, her noktada ürün ve hizmet takibi yapılabilmekte ve %100 mutlu müşteri hedefine ulaşılmaya çalışılmaktadır. Aquacora Patentli bir markadır. Aquacoranın Ana vatanı Türkiyedir Aquacora %100 Şefaf bir firmadır. Aquacora tüm dünyaya hizmet verme hedefindedir.
MODERN SU ARITMA CİHAZLARI

Yenilikçi ürünleri sizlerle buluşturmakta devam ediyoruz.

10
YILDIR
3400
MUTLU MÜŞTERİ
690
KURUMSAL
81
İLDE
21
DESTEK PERSONEL
750
ÜRÜN MODELİ